Add Ons

Add Ons

Add Ons
| Item | Amount / Details |
|---|---|
| Serving Size | 37 g |
| Total Calories | 0 |
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Trans Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 550 mg |
| Total Carbohydrates | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Main Ingredients | Sliced Cucumbers, Water, Vinegar, Salt, Calcium Chloride |
| Contains <2% of | Sodium Benzoate and/or Potassium Sorbate (preservative), Natural Flavorings, Turmeric (color), Garlic Oil, Polysorbate 80 |
| Item | Amount / Details |
|---|---|
| Serving Size | 7 g |
| Total Calories | 0 |
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Trans Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 90 mg |
| Total Carbohydrates | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Main Ingredients | Peppers, Water, Vinegar, Salt, Calcium Chloride |
| Contains <2% of | Sodium Benzoate or Sodium Bisulfite (preservative), Sodium Metabisulfite (color retention), Turmeric (color), Polysorbate 80 |
| Item | Amount / Details |
|---|---|
| Serving Size | 27 g |
| Total Calories | 15 |
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Trans Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrates | 4 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 0 g |
| Main Ingredients | Grilled Onions |