Diet Coca Cola

Diet Coca Cola

Diet Coca Cola
| Nutrient | Amount |
|---|---|
| Serving Size | 11 fl oz |
| Calories | 0 |
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Trans Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 45 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Nutrient | Amount |
|---|---|
| Serving Size | 15 fl oz |
| Calories | 0 |
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Trans Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 60 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Nutrient | Amount |
|---|---|
| Serving Size | 22 fl oz |
| Calories | 0 |
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Trans Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 90 mg |
| Carbohydrates | <1 g |
| Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Nutrient | Amount |
|---|---|
| Serving Size | 29 fl oz |
| Calories | 0 |
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Trans Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 115 mg |
| Carbohydrates | <1 g |
| Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Component | Ingredients | Allergen |
|---|---|---|
| Zero-Calorie Soda | Carbonated water, syrup (water, caramel color, phosphoric acid, sodium saccharin, natural flavors, citric acid, potassium citrate, potassium benzoate [preservative], caffeine, aspartame, dimethylpolysiloxane) | None |