Vanilla Shake

Vanilla Shake

Vanilla Shake
| Nutrient | Amount |
|---|---|
| Serving Size | 15 fl oz |
| Calories | 590 |
| Total Fat | 31 g |
| Saturated Fat | 20 g |
| Trans Fat | 1 g |
| Cholesterol | 115 mg |
| Sodium | 360 mg |
| Carbohydrates | 66 g |
| Fiber | 0 g |
| Sugars | 55 g |
| Protein | 16 g |
| Component | Ingredients | Allergen |
|---|---|---|
| Ice Cream | Milk, cream, sugar, corn syrup solids, whey, stabilizers, vanilla, color | Milk |