Chocolate Shake

Chocolate Shake

Chocolate Shake
| Nutrient | Amount |
|---|---|
| Serving Size | 15 fl oz |
| Calories | 610 |
| Total Fat | 30 g |
| Saturated Fat | 19 g |
| Trans Fat | 1 g |
| Cholesterol | 110 mg |
| Sodium | 370 mg |
| Carbohydrates | 74 g |
| Fiber | 0 g |
| Sugars | 61 g |
| Protein | 16 g |
| Component | Ingredients | Allergen |
|---|---|---|
| Ice Cream Mix | Milk, cream, sugar, corn syrup solids, whey, stabilizers, vanilla, color | Milk |
| Chocolate Syrup | Corn syrup, sugar, cocoa, caramel color, salt, preservatives, soy lecithin | Soy |